Váš vlastní

POSILOVAČ ANGLIČTINY

Nechcete se učit něco, co vám nedává smysl a co vás nebaví? Potřebujete při učení víc logiky? Mám řešení!

Teď máte příležitost to změnit. Nejenže se naučíte nějaká slovní spojení, které budete používat spontánně, ale i to, jak se učit, jak správně kombinovat slovíčka, aniž byste se biflovali zbytečně nepotřebné fráze nebo gramatiku. Postupně krok za krokem budete do své dlouhodobé paměti ukládat unikátní materiál, který bude vyhovovat konkrétně vám a vašim potřebám.

Všechno vám vysvětlím polopaticky a bez záludných gramatických pojmů a pravidel. A zajistím, abyste se během jejich zjednodušeného vysvětlování nenudili.

Nechte si pomoct „Posilovačem angličtiny“ a slovíčka a fráze vám budou naskakovat do paměti hned ve všech běžných situacích.

Naučte se správně kombinovat slovíčka

a zapomeňte na velkou slovní zásobu!

Sledujte, jak vám tento unikátní způsob učení se jazyka pomůže

během pouhých 15 minut denně

si krok za krokem konečně zapamatovat

běžné obraty a netrápit se skládáním složitých a dlouhých vět.

Vaše vyjadřování v angličtině bude tak skvělé, že tím přátelům a známým vypálíte rybník!

angličtina francouzština němčina ruština Skype

Jmenuju se Naděžda Rojková. Jsem nadšenou milovnicí cizích jazyků a zapálenou lektorkou angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. Ráda vám pomůžu v dosažení vašeho vysněného cíle získat bohaté jazykové dovednosti. Naučím vás, jak jít na jazyky šikovně a jak se je jednoduše a přirozeně učit. Proto jsem vytvořila tyto webové stránky, na kterých najdete skvělý Posilovač angličtiny, lekce cizích jazyků přes Skype, emailové lekce a spoustu dalších užitečných věci. Nemusíte mít talent na jazyky, musíte na ně jít šikovně, a já vám ukážu, jak na to.

Co všechno se pomocí Posilovače naučíte:

 • Na začátku probereme, co je základ řeči vůbec a jak správně vytvářet věty, abyste se zbytečně nepotili nad tvorbou nepotřebně dlouhých a nesrozumitelných vět typu: „Byl byste tak hodný, že byste mi laskavě řekl, kolik je teď hodin, prosím?“
 • Pak se podíváme, jaká slova a slovní spojení jsou v cizím jazyce nejpoužívanější, abyste je perfektně ovládali jak na úrovni porozumění, tak i na úrovni používání.
 • Potom se naučíme, jak hledat a zapojovat výrazy přesně podle vašich potřeb. Každý z nás je totiž unikátní, každý má nejen svou profesi a koníčky, ale také svoje emoce, způsoby jejich vyjádření, oblíbená slovíčka a fráze ve svém mateřském jazyce. Toto všechno se naučíme vyjadřovat i v jazyce cizím.
 • Pak když už si tyto základní návyky zautomatizujeme, řekneme si, jak dál postupovat, abyste svoje znalosti „nenápadně“ rozšiřovali a zlepšovali. Přátelství s cizím jazykem je totiž na celý život, stejně jako s tím svým rodným.

Už jste někdy zažili ten pocit, že jste se chtěli přihlásit na recepci nebo objednat jídlo v restauraci, a nemohli jste ze sebe vymáčknout srozumitelnou větu? Cítili jste se asi v tom okamžiku strašně zklamaně, po čase stráveném na různých jazykových kurzech a s učebnicí.

Procházeli jste se někde v Praze a najednou se na vás obrátil cizinec s prosbou: „Could you help me, please?“ A vás hned polil studený pot z důvodu, že vůbec netušíte, co máte odpovědět?

A chcete to už konečně změnit? A při tom se nechcete zbytečně biflovat a sedět po večerech nad knížkami?

Už vás kolikrát napadlo něco jako „ten brácha, ten je v angličtině dobrý, ale já… Já to prostě nedávám dohromady, asi nemám talent na jazyky…“

Už to změníme! Ukážu vám, že nejde o žádný talent, ale pouze o logiku a pravidelné opakování, ale i to může probíhat zábavnou a příjemnou formou.

Ještě váháte?

Představte si, jak bude vypadat váš život, kdybyste si krásně a bez zabrán mohli povídat s rodilými mluvčími nebo s cizinci na dovolené? Kdybyste jen tak s lehkostí mohli poklábosit o svém životě se spolucestujícím v letadle a nesedět jen mlčky ve strachu, že se mě, nedej Bože, na něco zeptá?

Jak byste se cítili, kdybyste pokecali se sousedem v hotelu a vaše manželka by se na vás nadšeně podívala jako na prvním rande, že umíte něco nového?

Kolik byste ušetřili času, kdybyste se mohli plynule domluvit na řešení problému s pokojem v hotelu, aniž byste museli vyhledávat slovíčka ve slovníku?

Jak byste se cítili, kdybyste v práci konečně sebejistě odpověděli na telefonát v angličtině a možná dokonce se domluvili důležitou schůzku nebo i něco prodali? Už nemluvím o tom, kdybyste díky své lepší angličtině dostali nějaký ten vyšší plat nebo lepší pozici v práci?

Představte si, kolik peněz a času ušetříte, když konečně uděláte pokrok v angličtině a už s ní nebudete muset začínat znovu a znovu, jak to bylo dříve, ale konečně už si vybudujete ty nejdůležitější základy a budete na nich umět budovat dál, sebejistě a úspěšně.

Co vás uvnitř Posilovače čeká?

 • Už žádné biflování beze smyslu
  Věděli jste, že v každém jazyce existují seznamy nejpoužívanějších slov a slovních spojení? A věděli jste, že když je zvládnete správně kombinovat, tak už máte polovinu cesty za sebou? Provedu vás touto cestou a naučím vás, jak zvládnout tyto věci na jedničku a také jak postupovat dál.
 • Konečně porozumíte základům jazyka
  Víte, že základem řeči jsou slovesa? Víte, že je to ta kostra, která v jazyce drží všechno? A v Posilovači se naučíte udržovat tuto kostru pevnou a navazovat na ni ve všem ostatním.
 • Neučte se, ale naučte se!
  Neučíte se jenom slovesa, ale i způsoby, jak je používat. A to ve všech nejpoužívanějších časech. Uděláte si jasno, k čemu je každý gramatický čas, a jejich samotné názvy už pro vás nebudou strašákem, ale spíš dobrým kámošem.
 • Logicky uspořádaný trénink na každý den
  Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, co konkrétně dnes máte projít a co opakovat. Udělám to za vás. Vy si jen otevřete příslušnou stránku a všechno podle šikovného návodu uděláte. A zabere vám to pouhých 15 minut denně! Pokud budete mít chuť pokračovat, dáte si další dávku. Ale pozor, ať to nezkonzumujete hned celé! 🙂
 • Naučíte se mluvit a rozumět
  Získáte konkrétní tipy, jak se slovesy a jejich příslušenstvím pracovat, aby se vám hned nevykouřila z hlavy a zůstala tam už navždy.
 • Časová flexibilita
  Do Posilovače se můžete pustit kdykoli během dne, jak vám to vyhovuje a jak vám to čas (nebo děti) dovolí. Můžete si projít příslušnou dávku cvičení u šálku kávy ráno, maminky to můžou prohlídnout u kojení, studenti na autobusové zástavce, senioři při procházce s pejskem nebo v čekárně u lékaře. A možná nejlíp to půjde na dobrou noc, aby se vám zdály krásné sny v angličtině! Zkrátka, vždy svého Posilovače můžete otevřít v čase, který se vám hodí, a cvičit.
 • Nejdřív úleva a potom také úleva
  Ano, ano, přesně tak to bude. Díky postupnému programu posilování od jednoduchého ke složitějšímu pochopíte, jak to skvěle funguje, a ani si nevšimnete, jak jste ten můstek přešli, a budete toho umět čím dál víc.
 • Věděli jste, že základem plynulého mluvení není velká slovní zásoba, ale umění správně kombinovat slova a slovní spojení?
  Ano, ano, je to tak! Všichni jsme zvyklí považovat rozšíření slovní zásoby za to klíčové, všichni se chceme naučit co nejvíce slovíček. Občas i jen tak, pro „strýčka Příhodu“, přitom častokrát vůbec neumíme tato slovíčka používat ve větách a vyjádřit se srozumitelně. Ale geniálnost je právě v jednoduchosti. Všimli jste se, jak někteří lidé dokážou mluvit spontánně, aniž by měli nějakou rozmanitou slovní zásobu? Jak krásně a s lehkostí se domluví, vyjadřují jakékoliv myšlenky? Jak přesně vědí, co chtějí říct a jak to říct? Ukážu vám, jak na to. Budete mít detailní postup.
 • Jazyky jako sport
  Když se jednou naučíte jezdit na kole, tak i za nějakou delší dobu od toho víte, že ten návyk jste jednou získali a bude tu navždy s vámi. Kdykoliv na kolo sednete, hned pojedete. Stačí jen dovést svaly do kondice. Stejný mechanizmus funguje s jazyky. Je to jako nevyčerpatelný zdroj, jednou si zautomatizujete všechny potřebné algoritmy a ty už tu pak budou vždy s vámi. Na tomto základě můžete zvětšovat svaly nebo si zvyšovat své znalosti.

Navíc ještě dostanete tyto 2 skvělé bonusy

K e-booku vám navíc přidám:

 • E-book Anglická výslovnost

V tomto samostatném e-Booku jsem napsala všechno o výslovnosti, kterou potkáte v Posilovači. A navíc jsem nahrála pro vás audionahrávky, abyste všechno podstatné mohli poslouchat a opakovat. Je tam 31 nahrávek pro vás! 🙂

 • Konzultace v uzavřené FB skupině

E-book Posilovač angličtiny je rozsáhlý a odpovídá na všechny možné otázky ohledně každodenního posilování v angličtině. Pokud přesto budete mít jakékoli otázky, nebo se budete chtít jen ujistit, můžete se mnou vše konzultovat v uzavřené facebookové skupině. Žádná otázka není tak hloupá, aby nestála za odpověď. 🙂 Přístup do skupiny budete mít ihned po skončení „záruční lhůty“.

Kolik za takový balík informací?

Teď vás určitě potěším. 🙂 Za e-book a 2 bonusy k tomu zaplatíte pouhých

560 Kč

380 Kč

Když zvážíte, kolik vlastního času a úsilí si ušetříte hledáním všech informací, jak se konečně naučit anglicky, jak správně cvičit a opakovat, co vlastně cvičit potřebuju a co nepotřebuju, jak sestavit svůj vlastní plán učení a kdy cvičit, tak tato částka se ukáže jako investice konečně tím správným směrem - k vaší opravdové znalosti angličtiny a svobodě v komunikaci!

Jde totiž o propracovaný systém postupných cvičení a posilování, které vás povedou od samotných sloves až k tvoření vašich vlastních vět. A já budu celou dobu s vámi. Ke každému slovesu dostanete i podrobné návody a prostřednictvím promyšlených tipu a rád vám ukážu způsoby, jak s nimi pracovat.

A 1000 Kč, které běžně necháváte v supermarketu, neznamenají nic ve srovnání s vaší nabytou znalostí angličtiny a dobrým pocitem

Ještě stále váháte?

Proto jsem pro vás připravila malou ochutnávku Posilovače zdarma!

Taková malá verze pro vaši lepší představu. Projděte prvními stránkami Pomocníka a přesvědčte se, jak je skvělý.

Chcete se podívat? Chcete ochutnat? Super. Nakoukněte dovnitř.

Reference

Posilovač Angličtiny je tak šikovně udělaný, že mi to jde jak po másle. Trávím u toho cca 15 minut večer, a další den si něco opakuju podle návodu, a konečně vím co a jak. Jsem moc nadšená a těším se na další díl Posilovače. Jana Veselá, prodavačka.
Jana Veseláprodavačka.
Díky Posilovači Angličtiny jsem se naučila pracovat sama se sebou, sednout si a soustředit se. Moje očekávaní se naplnilo, takto jsem si to představovala. Oceňují svoje zlepšení v mluvení i v osobním přístupu ke studiu. Posilovač bych doporučila všem, kdo se chtějí zdokonalit v základech, vše je dobře vysvětleno a opakováním se opravdu nebojím používat při komunikaci. Ještě stále se podle Posilovače učím a opakuji a vyhovuje mi to. Doporučuji 🙂
Zdenka Šimánková

Nakupujte bez rizika

Garance spokojenosti – 14 dní vrácení peněz

Jsem přesvědčená, že pokud s angličtinou pořád jen svádíte boj, je pro vás tento kurz to pravé ořechové.  Pokud však přece jen zjistíte, že nic z tohoto kurzu není pro vás a nijak to nevyužijete, napište mi do 14 dnů od nákupu. Vrátím vám zaplacenou částku v plné výši zpět.

Objednejte si Posilovače angličtiny ještě dnes

a vydejte se na cestu

za skvělým vyjadřováním v angličtině.

Klikněte na tlačítko „Objednat Posilovač“ a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku. Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku a Posilovač angličtiny vám „přistane“ ve vaší e-mailové schránce.