Vaše Poslechová Ruština

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Online kurz Poslechová Ruština. Tento obrázek je pouze ilustraci. Přistup do členské sekce dostanete na váš e-mail.

CHCETE UŽ KONEČNĚ MLUVIT RUSKY PLYNULE?

 • Ještě pořád děláte gramatické chyby pokaždé, když mluvíte rusky?
 • A děláte také takové legrační chyby ve výslovnosti, kvůli kterým je vám občas těžko rozumět? (například забыть a забить?)
 • Je pro vás těžké porozumět rodilým mluvčím, když mluví rychle?

Naučte se, jak se zbavit těchto chybiček a získat sebejistotu při mluvení!

Získejte práci, o které sníte!

Složte test nebo maturitu!

Cestujte po celém rusky mluvícím světě!

A užijte si ten respekt a obdiv pokaždé, když mluvíte rusky!

angličtina francouzština němčina ruština Skype

Jmenuju se Naděžda Rojková. Jsem nadšenou milovnicí cizích jazyků a zapálenou lektorkou angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. Ráda vám pomůžu v dosažení vašeho vysněného cíle získat bohaté jazykové dovednosti. Naučím vás, jak jít na jazyky šikovně a jak se je jednoduše a přirozeně učit. Proto jsem vytvořila tyto webové stránky, na kterých najdete skvělý Posilovač angličtiny, lekce cizích jazyků přes Skype, emailové lekce a spoustu dalších užitečných věci. Nemusíte mít talent na jazyky, musíte na ně jít šikovně, a já vám ukážu, jak na to.

CO JE UVNITŘ? NAKOUKNĚTE!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO VŠECHNO BUDETE UMĚT,

KDYŽ SI OBJEDNÁTE

POSLECHOVOU RUŠTINU:

 • Velkou sadu každodenních ustálených rčení, frazeologizmů a přísloví.
  A to s vysvětlením jak a kde se používají. Toto nenajdete ve slovnících nebo učebnicích.
 • Jak automaticky mluvit jako rodilý mluvčí.
  Bez přemýšlení a překládaní.
 • Jak rozumět každodenní konverzaci.
  Posloucháte reálné konverzace mezi lidmi. Učíte se každodenní konverzaci, kterou běžně používají rodilí mluvčí. Není to formální „učebnicová“ ruština. Je to ta ruština, která se používá v životě.
 • Jak se naučit gramatiku a slovíčka bez biflování.
  Během všech lekcí se budete učit gramatiku a slovíčka těm způsobem, jako se učí děti – přirozeně a bez biflování. Když jste se jako děti učili mluvit svou mateřštinou, nestudovali jste gramatická pravidla a seznamy slovíček. A přesto jste se naučili mluvit dobře!
 • Jak zlepšit vaše poslechové návyky.
  Poslechová Ruština dělá důraz na porozumění mluvenému slovu. Budete schopni rozumět rodilým mluvčím, a to i když mluví rychle. A určitě budete mít výhodu na zkouškách, obzvlášť v částech poslech a mluvení.
 • Jak si užívat studium ruštiny.
  Chci, abyste se dobře naučili mluvit rusky, ale také chci, abyste se při tom pobavili a měli příjemné zážitky. Proto budete mít spoustu legračních poslechových dialogu a textů, abyste si je lépe zapamatovali.

Tajemství úspěšného mluvení.

Pokud stále biflujete učebnice gramatiky a nikam se neposunujete ve své schopnosti mluvit plynule, tak zde je ten lepší a účinnější způsob, jak konečně jazykovou bariéru překonat.

Budete moci mluvit rusky s lehkostí a sebejistotou při cestování, v práci i pro zábavu. Stačí jen změnit způsob učení. A v tom vám pomůžu.

 

Pokud strávíte jen půl hodinky denně s Poslechovou Ruštinou, budete mluvit rusky plynule a bez zabrán.

Ještě váháte?

Už nechcete stále zažívat neúspěch a frustraci? A také jste unaveni od starých a nudných způsobů učení?

Potřebujete ruštinu pro pracovní pohovor, lepší práci, cestování, přátelství nebo sledování filmů a televizních programů?

Je pro vás těžké rozumět Rusům, Ukrajincům, Bělorusům, Moldavanům a dalším?

Je pro vás také náročné rozumět ruským filmům a pořadům?

Jinými slovy, volá vaše ruština po pořádném zlepšení?

Potřebujete reálnou slovní zásobu pro reálný život?

Odhalím vám tajemství o tom, jak mluvit cizím jazykem, které většina lidi nezná.

Zde je jednoduchý a účinný kurz, který vám pomůže dosáhnout lepších a rychlejších výsledků. A zjednoduší vám život!

Úspěch v mluvení záleží na způsobu učení. Možná si myslíte, že mluvit plynule není možné, ale to jen proto, že jste doposud používali neúčinné způsoby. Teď máte příležitost to změnit.

Například, věděli jste, že biflovaní gramatických pravidel je plynulému vyjadřování pouze na překážku? Nabízím vám proto učení gramatiky přirozeným způsobem. Způsobem, jakým se učí gramatiku děti. Bez žádných pravidel!

Zní to zajímavěji než biflovaní seznamů slovíček a gramatických pravidel? J

Ano, je možné se naučit rusky přirozeným způsobem!

Jen se na chvilku zamyslete – děti jsou nejlepším příkladem „přirozených jazykových studentů“! Děti nestudují gramatická pravidla a nebiflují usilovně seznamy slovíček. Ale mluví s perfektním přízvukem a výbornou gramatikou!

Už máte plné zuby starých učebnicových způsobů učení? Už nechcete být pokaždé, když máte mluvit rusky, nervózní?

Využijte teď nový způsob jak mluvit a rozumět reálné ruštině, takové, jakou se skutečně mluví, ne jaká je v učebnicích! A ciťte se sebejistě a pohodlně!

Tento nový způsob učení se reálné ruštině je užitečný pro vás, pokud chcete mít:

 

 • Úspěch při cestování:
  - porozumět rodilým mluvčím a cítit pohodlí v komunikaci s nimi, - mít rusky mluvící přátele, - rozumět reálné ruštině, té, co je ze života, ne z učebnic, - překonat nervóznost, ostych a strach z mluvení, - mluvit s dobrou výslovností, - mluvit spontánně a bez přemýšlení.
 • Úspěch v práci:
  - použití ruštiny pro získání lepší práce, - zlepšení obchodní ruštiny, - dovednost dělat efektivní prezentace a promluvy v ruštině, - zvládnout pracovní pohovor v ruštině, - cítit se sebejisté, pohodlně a přirozeně při konverzaci v ruštině, - zvládat telefonáty v ruštině.
 • Porozumění filmům a televizním pořadům:
  - již nekoukat na filmy s titulky, - rozumět reálné ruštině včetně ustálených rčení, frazeologizmů a přísloví, - dívat se na oblíbený seriál s lehkostí a bez slovníku.
 • Rusky mluvící kamarádi a partneři:
  - spřátelit se s rusky mluvícími kolegy v práci nebo si najít přátele na internetu, - mít jednoduchou a příjemnou komunikaci se zahraničními partnery

JAK TO FUNGUJE

 

Učte se poslechem, abyste získali váš vysněný výsledek.

Děti se učí mluvit bez učebnic, seznamů slovíček a gramatických pravidel. Děti se učí jazyk s lehkostí. Učí se přirozeně – poslouchají reálné konverzace a reálné povídky. Můžete to tak dělat i vy, můžete mluvit správně a sebejistě.

Když jsem pozorovala, jak se učí mluvit česky, a zároveň i rusky, moje vlastní dcerka, bylo to pro mě jako odhalení nějakého tajemství. Díky tomu objevu jsem se zlepšila v angličtině, a pak jsem také konečně zvládla francouzštinu a němčinu. Jazyky sice miluji od dětství, ale strach z mluvení mě opustil teprve nedávno, a proto chci pomoci zvládnout to co nejvíce lidem.

Určitě nemusíme být dítětem, ale můžeme se učit stejným přirozeným způsobem. Poslechová Ruština používá přirozený způsob, jakým se učí děti, to znamená:

 • nestudujete gramatická pravidla, ale posloucháte gramatické povídky a tím se učíte používat gramatiku správně,

 

 • nebiflujete seznamy slovíček, ale učíte se slovíčka v dialozích a povídkách. Zábavně, jednoduše a efektivně,

 

 • nepoužíváte žádné učebnice. Ani doplňovací cvičení. Místo toho posloucháte reálné konverzace na reálná témata,
 • neučíte se „učebnicovou“ ruštinu. Místo toho se učíte konverzační ruštinu, používanou v reálném životě, včetně každodenních ustálených rčení, frazeologizmů a přísloví. Žádná učebnice vás nenaučí, že Rusové zřídkakdy řeknou „У меня нет времени“. Místo toho v 90 % případu řeknou „Мне некогда“. Proč to není v českých učebnicích? No, to bych také ráda věděla. : -)

CO DOSTANETE

Poslechová Ruština obsahuje POSLECHOVÉ LEKCE na více než 6 měsíců. Je to 30 sad obsahujících 120 poslechových lekcí. I poté, co už dosáhněte svého cíle, zůstanou tyto lekce vaše. Na celý život.

Každá sada obsahuje:

 • Reálné konverzace (audio dialogů a texty).
 • Audio vysvětlení slovní zásoby (s přepisem všech nahrávek)
 • Poslech krátkých legračních povídek a otázky k procvičování. (Odpovědi jsou také hned k dispozici pro vaši sebekontrolu)

Plus bonusy:

 • Poslech s nenápadně schovanou gramatikou – vyprávění historek v různých časech a z pohledu různých postav, abyste gramatiku dostali přirozeně pod kůži.
 • Přepis všech nahrávek úplně zdarma.

Kolik peněz vám Poslechová Ruština ušetří?

Už jste strávili měsíce nebo roky v jazykových kurzech a soukromým doučováním a stále necítíte pohodu a svobodu při mluvení? A najednou jste zjistili, že 4-5 měsíců ve skupině v jazykovce vás stálo kolem 2000 Kč a soukromá výuka stála cca 200-400 Kč za hodinu… Je to 10 400 Kč až 20 800 Kč za rok! (Když spočítáte lekce jednou týdně 52 x 200 Kč nebo 52 x 400 Kč)

Poslechová Ruština vás vyjde o hodně levněji a hlavně, přinese vám váš vysněný výsledek! Skutečně, bude to dokonce i levnější než měsíc skupinové výuky v jazykovce. A navíc zde dostanete 6 kompletních měsíců kvalitních výukových materiálů.

Objednejte si Poslechovou Ruštinu ještě dnes, a dostaňte slevu 35 %!

6100 Kč  

3999 Kč nebo 159 €

A hned máte u sebe materiály na celých 6 měsíců, které vám budou klepat na vaši emailovou schránku každý týden a připomínat, že je čas procvičovat. Jen tak, abyste neusínali na vavřínech. J

 

Je to méně než za 5 hodin soukromé výuky – zde máte 27 sad, obsahujících 120 poslechových lekcí. Takže je to cca 20 Kč za 1 poslechovou lekci. : -) Levnější už to být nemůže. :- )

Reference

Tomáš Tůma říká:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Martina Šrolová píše:

Z kurzu Poslechová ruština, je pro mě nejpřínosnější to, že dialogy zachycují rozhovory a články z běžného života a po jejich několikanásobném poslechu je pro mne jednodušší rozumět obsahu, aniž bych znala všechna slovíčka. Některé texty jsou pro mě ze začátku téměř nesrozumitelné, ale zejména po vysvětlení textu je to vždy výrazně lepší.

Mé očekávání bylo přijít více do kontaktu s mluvenou ruštinou, a to i za situace, kdy nemám možnost navštěvovat s ohledem na svoji osobní situaci prezenční nebo online kurzy s lektorem.

Kurz bych určitě doporučila dál, hlavně mírně pokročilým a pokročilým studentům.

Nakupujte bez rizika

Garance spokojenosti – 14 dní vrácení peněz

Jsem přesvědčená, že pokud s ruštinou pořád jen svádíte boj, je pro vás tento kurz to pravé ořechové.  Pokud však přece jen zjistíte, že nic z tohoto kurzu není pro vás a nijak to nevyužijete, napište mi do 14 dnů od nákupu. Vrátím vám zaplacenou částku v plné výši zpět.

Navíc se můžete učit kdykoliv, odkudkoliv a tolik, kolik budete chtít. Nikdo vám vaši Poslechovou Ruštinu nevezme : -)

Zeptejte se sami sebe: Jsem spokojený s tím, jak teď mluvím? Chci mluvit lépe a bez zábran? Jsem připravený vyzkoušet něco nového a účinného?

Objednejte si Poslechovou Ruštinu teď a vydejte se na cestu

za skvělým vyjadřováním v ruštině.

 

Klikněte na tlačítko „Objednat Poslechovou Ruštinu

a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku.

Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku a Poslechová Ruština vám „přistane“ ve vaší e-mailové schránce.

Ještě váháte?

Malá ochutnávka je zde:

Vyzkoušejte si Poslechovou Ruštinu 1.týden ZDARMA

Přihlaste se zdarma a dostanete přistup do členské sekce na 10 dní na váš e-mail.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Další ochutnávka je zde:

Objednejte si jeden měsíc na vyzkoušení za pouhých 499 Kč!

Často kladené otázky.

1. Potřebuju MP3 přehrávač nebo něco pro poslech lekcí?

Není to stoprocentně nutné. Můžete poslouchat nahrávky online v členské sekci kdykoli máte volnou chvilku. Můžete si také vytisknout přepisy nahrávek.

2. Jaké soubory obsahuje kurz?

Audio nahrávky pro poslouchání online

Texty nahrávek v pdf

3. Kým je vytvořený kurz Poslechová Ruština?

Naděždou Rojkovou, nadšenou milovnicí cizích jazyků a zapálenou lektorkou angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. A která je také ruskou rodilou mluvčí. Více najdete zde.

4. Jak a kdy po zaplacení dostanu kurz?

Po připsání úhrady na účet stačí počkat jen malou chvilku a Poslechová Ruština vám „přistane“ ve vaší e-mailové schránce.

Klikněte na tlačítko „Objednat Poslechovou Ruštinu “ a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku. Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku a Poslechová Ruština vám „přistane“ ve vaší e-mailové schránce.